Kto sme

Predstavujeme GREEN

Koncept GREEN je nový, rýdzo slovenský koncept, ponúkajúci široký sortiment jedál a príloh, ktoré si zákazník skombinuje podľa vlastného výberu. Záleží nám na tom, čo jete! Chceme dokázať, že aj reštaurácia rýchleho občerstvenia môže ponúkať zdravú a pestrú stravu.

GREEN pri tom nie je výhradne vegetariánska reštaurácia. V každodennej ponuke u nás nájdete minimálne dva druhy kvalitného, starostlivo pripravovaného hydinového, alebo hovädzieho mäsa. Z našich technologických postupov sme vylúčili vyprážanie, nepoužívame umelé dochucovadlá, omáčky nezahusťujeme múkou a nepodlievame živočíšnym mliekom. Pri príprave našich jedál používame prirodzene bezlepkové suroviny, a to aj v prípade cestovín.


100% KVALITA

Uisťujeme Vás, že nám naozaj záleží na tom, čo jete! Našich dodávateľov starostlivo vyberáme, navštevujeme ich prevádzky, oboznamujeme sa s ich pestovateľskými a chovateľskými postupmi.

Snažíme sa vyberať tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny. Čerstvosť a lahodná chuť sú našou najvyššou prioritou. Chceme, aby sa zákazníci cítili v našich prevádzkach dobre, boli spokojní s našimi službami a s našou ponukou jedál.

Najlepšou odmenou pre nás bude, ak sa k nám opäť vrátite!


GREEN