Doplnkový sortiment

V našej prevádzke si môžte zakúpiť aj rozličné potravinové produkty ako napríklad ovocné džemy a sirupy, výživy bez cukru, raw tyčinky, orieškové maslá alebo mrazom sušené ovocie.

Snažíme sa vyberať dodávateľov, ktorí vyrábajú tieto produkty v menších sériách, ale s o to väčšou starostlivosťou.

mix1o

orieškotela 2

Orieškotela je jemný krém z lieskových orieškov (až 40%) a voňavého kakaa z Pobrežia Slonoviny, ukončený ľahkým dotykom vanilky. Osladený je sladidlom z cukrovej trstiny, ktorý má nízky glykemický index a vďaka ktorému si môžu Orieškotellu vychutnať aj diabetici. Delaktózovaná verzia neobsahuje mlieko – to bolo nahradené hráškovým proteínom, ktoré dodalo tejto verzii znamenitú chuť. Môžu si ju teda vychutnať aj ľudia, ktorí nemôžu laktózu. Neobsahuje žiadne pridané oleje, len prirodzene sa vyskytujúce oleje ako orechový olej z lieskových orieškov a kakaové maslo. Kakaotella je pre ľudí, ktorí nemôžu orechy, jednoducho kakaová nátierka bez orechov. Ponuku zdravých maškŕt v našej ponuke dopĺňajú vlašské orechy v horkej čokoláde a jemné a chrumkavé trubičky plnené Orieškotellou.

marva1o

MARVA je výrobca energetických tyčiniek nadštandardnej kvality podľa vlastnej receptúry. Ak uprednostňujete tepelne neupravenú stravu, siahnite po RAW tyčinkách s rozmanitými chuťami ako kokos, kakao alebo ostrejšia verzia aj s chilli. Ste alergický na orechy? Aj pre Vás máme tyčinky bez orechov. Ďalej v našej ponuke máme tepelne upravené Müsli tyčinky a ak máte alergiu na lepok, vezmite si Pohánkové tyčinky. Na hory do batoha, na raňajky, ku káve, pre deti ku preliezkam, ale aj do kabelky, keď nemáte čas na obed. Zo širokej ponuky tyčiniek si určite vyberie každý.

brix2Mrazom sušené ovocie (lyofilizované) je 100% čisté ovocie sušené v špeciálnych komorách pri teplote -60° C vo vákuu. Pre proces lyofilizácie sa používa hlboko zmrazené ovocie. Následný produkt je takmer identický s pôvodnou surovinou. Zachováva si farbu, chuť, arómu, minerály, vitamíny a takmer identickú veľkosť.
Mrazom sušené ovocie je RAW, bez pridania cukru,neobsahuje lepok ani konzervanty, vhodné pre vegánov, GMO FREE, s vysokým obsahom vit. C.

vegan čoko2BIO Vegan čokoláda iChoc je netradičná čokoláda, ktorá namiesto kravského mlieka obsahuje ryžové mlieko a je preto vhodná aj pre vegánov a ľudí s intoleranciou na laktózu.
Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá, biely cukor ani náhrady tukov, len kakaové maslo. Všetky suroviny použité na výrobu tejto čokolády pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

pure nuts“Jesť kvalitne by nemala byť veda, ani nuda. Naším cieľom je priniesť kvalitné potraviny bez lacných náhrad bližšie k ľuďom.” Toto sú slová, ktorými sa riadi spoločnosť Pure Nuts.
Pure nuts to sú čisté orieškové maslá bez pridaných konzervantov, cukru či iných lacných náhrad. Dodajú nielen potrebnú energiu, ale spríjemnia náladu kedykoľvek počas dňa. Vhodné pre vegánov, celiatikov aj ľudí s laktózovou intoleranciou